608204724
81-372 Gdynia, ul. Świętojańska 32/3
biuro@avis.gdynia.pl

Usługi

Niezbędnym elementem przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości jest jej przygotowanie. Współpracując z nami pomożemy Ci dostosować ją do transakcji.

Liczy się pierwsze wrażenie. Aby Twoja nieruchomość zwróciła uwagę wśród Klientów ważne, aby była odpowiednio zaprezentowana w sieci. Nasz fotograf wnętrz przygotuje profesjonalną sesję zdjęciową, dbając o każdy szczegół.

Jeśli znalazłeś nieruchomość i chcesz sprawdzić jej stan prawny lub przeprowadzić transakcję zakupu, zgłoś się do nas, pomożemy Ci bezpiecznie to zrealizować.

Chcesz wynająć mieszkanie z gwarancją stabilnego, nieprzerwanego i stałego czynszu najmu  ? Zapewnimy Ci kompleksową obsługę i zagwarantujemy stałą płynność finansową zapewniając bezpieczeństwo transakcji. Spotkajmy się i porozmawiajmy.

Chcesz zwiększyć wartość swojej nieruchomości i sprzedać ją szybciej ? AVIS Home to zespół profesjonalistów, którzy kompleksowo wykonują remonty mieszkań na potrzeby sprzedaży lub wynajmu.

Chcesz w szybkim tempie i przy niewielkim nakładzie zmienić charakter Twojego wnętrza ? Odświeżyć jego wygląd i nadać powiew świeżości ? Skorzystaj z usługi AVIS Home – Metamorfozy wnętrz.

Nasi Partnerzy