608204724
81-372 Gdynia, ul. Świętojańska 32/3
biuro@avis.gdynia.pl

O nas

Ponad 23 lata doświadczenia

AVIS to rodzinna firma z tradycjami i pasją opartą na etyce zawodowej, wieloletnim doświadczeniu, znajomości rynku, wiedzy i ciągłym doskonaleniu. Działa i specjalizuje się w obrocie nieruchomościami w centrum Gdyni nieprzerwanie od 23 lat.

O jakości świadczonych usług stanowi Danuta Noworyta – założycielka firmy, członek Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (SPPON) i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN), licencja zawodowa nr 1581.

 

 

Co jest dla nas najważniejsze?
KORZYŚĆ DLA KLIENTA OSIĄGNIĘTA W BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI:

  • sprzedaży
  • kupna
  • wynajmu
  • najmu nieruchomości.

Długoletnia praktyka ukształtowała nasz unikalny styl pracy. Pracując dla Klienta, zawsze kierujemy się zasadami opartymi na uniwersalnych wartościach jak: profesjonalizm, rzetelność, zaufanie oraz szczerość.

Naszym atutem jest szybkość i skuteczność działania oraz satysfakcja finansowa Klienta.

23 lata naszej działalności i doświadczeń ze współpracy z podmiotami rynku nieruchomości dają rękojmię właściwego doradztwa w wyborze realizatora poszczególnych etapów zamówienia. Od rzeczoznawców, geodetów, prawników, finansistów, notariuszy poprzez architektów, firmy remontowo-budowlane, dostawców wybranego sprzętu i wyposażenia wnętrz, profesjonalnych fotografów wnętrz aż do firm przeprowadzkowych włącznie.

Poznaj opinie naszych Klientów