608204724
81-372 Gdynia, ul. Świętojańska 32/3
biuro@avis.gdynia.pl

Inwestuj i zarabiaj

ALL IN ONE

czyli wszystko w jednym

Jedna usługa – wiele korzyści.

Jak wiadomo inwestowanie w nieruchomości to inwestowanie w przyszłość, jednak okazuje się to bardzo złożone, nacechowane ryzykiem przedsięwzięcie. Dlatego naszym Klientom oferujemy pomoc w zminimalizowaniu tego ryzyka. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na zweryfikowanie atrakcyjności finansowej nieruchomości oraz zaproponowanie najlepszych rozwiązań pod względem jej efektywnego wykorzystania.

Wyobraźmy sobie taki plan: znaleźć nieruchomość w doskonałej lokalizacji, nabyć ją tak, by nie stracić, a zarobić, znaleźć dobrego projektanta i jeszcze lepszego, rzetelnego wykonawcę remontu dostosowanego do celu, nie tracić czasu i nerwów na nadzór podczas prac, a potem czerpać korzyści finansowe ze stabilnego, bezpiecznego wynajmu nabytej nieruchomości, nie angażując w to swych sił i czasu. Brzmi znajomo, prawda? Trochę jak marzenie? Zapewniamy, że z nami taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy!

Mamy w swym dorobku niejedną taką usługę, więc odpowiedzialnie mówimy: „To wszystko zrobimy za Was – dla Was”, drodzy Klienci. Wystarczy jedynie zamarzyć i skontaktować z nami.