608204724
81-372 Gdynia, ul. Świętojańska 32/3
biuro@avis.gdynia.pl

Gwarancja Czynszu najmu

Nasza firma jest gwarancją płatności. Z nami podpisujesz długo terminową umowę na okres od 2-10 lat. Pozyskiwanie najemców i ich obsługa pozostanie po naszej stronie podobnie jak ryzyko pustostanów. Stroną umowy jest  Avis Nieruchomości, to my jesteśmy odpowiedzialni za najemców, którzy po pełnym przejściu  procesu weryfikacji zamieszkują w Państwa mieszkaniach.
Usługę kierujemy  właścicielom mieszkań, którzy chcą jednocześnie być zwolnieni z obowiązku zarządzania najmem jak i przy okazji zarabiać na swoim lokalu przez długi okres czasu – nie angażując się przy tym nie ryzykując.
Dlaczego warto nam przekazać nieruchomość :
  • regularne, pewne wpływy, które zawsze otrzymasz na czas, niezależnie czy jest wynajęte czy nie.
  • ponosimy koszty drobnych remontów i napraw wynikające z zużycia  lokalu, monitorujemy stan nieruchomości i dbamy o jego utrzymanie.
  • długi , nieprzerwany okres najmu oznacza to,że przychody z najmu będziecie Państwo otrzymywać co miesiąc przez cały okres umowy czyli gwarancja płatności.
  • obsługa utrzymania nieruchomości  stoi po naszej stronie jest to dbanie o stan i standard lokalu podczas jego użytkowania przez najemców. Podwyżki opłat do wspólnoty, spółdzielni czy związanych z mediami również nie są Państwa  zmartwieniem – Państwo otrzymujecie stały dochód, bez względu na zmienność bieżących kosztów utrzymania nieruchomości.
  • Avis Nieruchomości przejmuje od Państwa  wszystkie obowiązki związane z obsługą najmu. Znalezienie najemców,rozwiązywanie problemów i przyjmowanie ich zgłoszeń  to nasze zadanie – Państwa  jest jedynie sprawdzanie stanu konta bankowego.

Zadajemy sobie pytanie :

Jak  kryzys wpłynie na rynek najmu mieszkań tego nikt nie jest w stanie przewidzieć.Sytuacja dzisiejsza rodzi wiele obaw wśród właścicieli mieszkań na wynajem dlatego macie Państwo od nas wsparcie.
Serdecznie zapraszamy do współpracy – zarządzanie z gwarancją czynszu to pewne dochody bez ponoszenia ryzyka związanego z wynajmem nieruchomości!